VLC For iOS

Dodany 26 sierpnia 2016
9 komentarzy

Michał Dziwisz prezentuje mobilną wersję tego znanego odtwarzacza, dzięki któremu możliwe jest wczytywanie muzyki do naszego iPhona bez użycia iTunes.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: VLC For iOS

Ten podcast był pobierany 8153 razy

Komentarze

 • Dzień dobry Michale czy za pomocą tej aplikacji przesyłanie plikłów musi się odbywać przy pomocy podłączonego iphona do komputera i czy pliki, które chcemy przesłać mogą by ć z naszego folderu, który trzymamy plliki, które chcemy przesłać. Pozdrawiam

  • Michał Dziwisz pisze:

   Nie, połączenie z komputerem nie jest wymagane. Jedyny wymóg to taki, by telefon i komputer znajdowały się w tej samej sieci lokalnej.

 • Leszek pisze:

  Fajny program, świetne rozwiązanie, tylko niestety po wpisaniu adresu w przeglądarkę wyskakuje błąd i nie mogę dokonać transmisji plików.

  • Michał Dziwisz pisze:

   Czy urządzenie z iOS i komputer podłączone są do tej samej sieci? Może na routerze jest włączona tzw. separacja klientów?

 • Piotr Witek pisze:

  Nie wiem czy Michał o tym wspominał w nagraniu, ale można również skorzystać z Dropbox czy GoogleDrive do zaciągnięcia sobie nagrań do aplikacji. Mnie jakoś wygodniej korzysta się z tego rozwiązania.

 • MMar pisze:

  Witam. Czy do programu można przesyłać całe foldery, a nie tylko pojedyncze pliki?

 • Rafal pisze:

  Vlc jest ok, a z dropboxa wgrywa się przyjemniej.

 • Roman Hojny pisze:

  Witam! Też trochę bawiłem się VLC i jest wg mnie prawie ok, bo nie znalazłem możliwości zasysania całych folderów, taką możliwość daje Cloutt music player. Przycisk odpowiedz powoduje odwrócenie operacji. Czyli: np. jakiś plik umieścimy sobie w jakimś folderze, po czym dochodzimy do wniosku, że chcemy powrócić do poprzedniego stanu, wówczas ustawiając się na tym pliku już w folderze korzystamy z przycisku odpowiedz. Nie wiem od czego to zależy, ale czasami to nie działa tak jak byśmy chcieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych