MBraille

Dodany 12 września 2013
8 komentarzy

Paweł Masarczyk przedstawia aplikację, umożliwiającą pisanie systemem pisma punktowego w systemie iOS, także z wykorzystaniem polskich znaków narodowych.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: MBraille

Ten podcast był pobierany 4334 razy

Komentarze

 • m-a-t pisze:

  Dobrze, że mówicie, że będzie głos inny. Teraz już na 100% nie zainstaluje nowego IOS na moim iP4.

 • m-a-t pisze:

  Mam pytanie. Czy będzie audycja o nowym IOS? O wrażeniach z korzystania, o zmianach w praktyce tak jak to miało miejsce w przypadku ios5

 • Stanisław Gromysz pisze:

  Czy jest w aplikacji komenda, by móc wprowadźić zapis nutowy?

 • Grzegorz Kukiełka pisze:

  Komendy kropkowe. Czy mógłby ktoś coś więcej napisać na temat składni komendy kropkowej? Jak oddzielić polecenie od podmiotu – argumentu? Pozdrawiam Grzegorz

 • Grzegorz Kukiełka pisze:

  Program „mbraille” podoba mi się. Pisze się rzeczywiście szybko. Minusem jest to, że jest dość delikatny i wystarczy potrącić ekran i niechcący można wprowadzić jakiś punkt.

 • Grzegorz Kukiełka pisze:

  Czy ma ktoś plik pomocy w wersji tekstowej?

 • Grzegorz Kukiełka pisze:

  Pojawiła się pomoc w języku polskim do programu „mbraille”. Brawo, brawo, brawo: dla Pawła Masarczyka.

 • Grzegorz Kukiełka pisze:

  Uwaga, ważne! Przy instalacji programu trzeba koniecznie zezwolić, aby program „mbraille” miał dostęp do kontatków. w przeciwnym razie nie będą działały komendy kropkowe – te, które służą do wysyłania maili i SMS-ów.
  Ja tego nie zrobiłem i nic mi nie działało. Teraz działa, bo wszedłem do „ustawień/prywatność/kontatky” Tam można ręcznie ustawiać zezwolenia dla sytuacji, kiedy programy mogą mieć dostęp do naszych kontaktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych