Połącz się z nami w trakcie audycji na żywo

Podczas audycji na żywo jesteśmy dostępni za pomocą platformy Zoom. To bardzo dostępne narzędzie do komunikacji, pozwalające na połączenie się z nami na kilka sposobów:

Przez telefon

Jeśli chcesz zadzwonić do nas przy użyciu linii telefonicznej, kliknij na jeden z poniższych numerów:
+48223987356,,513177275#
+48223073488,,513177275#
Twój telefon powinien automatycznie rozpoznać składnię i połączyć Cię z naszym pokojem konferencyjnym. Jeśli tak się nie stało, połącz się ręcznie:
Zadzwoń pod 1 z poniższych numerów:
+48 22 398 7356
+48 22 307 3488
Wprowadź identyfikator pokoju: 513177275
i zatwierdź krzyżykiem (znak #, na prawo od cyfry 0 na klawiaturze telefonu
Jeśli dzwonisz do nas z Innego kraju niż Polska kliknij tutaj, by sprawdzić, z jakiego numeru powinieneś skorzystać.

Z aplikacji mobilnej lub klienta komputerowego

Jeśli chcesz, by było Cię lepiej słychać zdecydowanie zalecamy skorzystanie z aplikacji mobilnej lub klienta Zoom dostępnego dla komputerów PC. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link i postąpisz zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami
Kliknij i połącz się z aplikacji mobilnej lub PC

Z przeglądarki internetowej

W przypadku, gdy nie możesz lub nie chcesz instalować klienta Zoom, alternatywą może być przeglądarka internetowa (uwaga, nie działa w iOS!
Kliknij i połącz się z nami przez przeglądarkę internetową
Do usłyszenia, czekamy na Ciebie!

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych