Posłuchaj Tyflo Radia!

Jesteś w podróży i masz dostęp tylko do mobilnego internetu, a może nie chce Ci się przedzierać przez nasze już całkiem obszerne archiwum audycji? Posłuchaj Tyfloradia!

Na naszej antenie prezentujemy wszystkie, zgromadzone na stronach Tyflopodcastu audycje, kilka razy w tygodniu pojawiamy się również na żywo, prezentując nowe audycje.

 

Słuchaj z Przeglądarki

Aby włączyć TyfloRadio, użyj poniższego odtwarzacza.
Włącz w odtwarzaczu zewnętrznym

Tyfloradia można posłuchać klikając w poniższy odnośnik: Kliknij, by włączyć Tyflo Radio!

Aby uruchomić transmisję Tyflo Radia w dowolnym programie odtwarzającym strumień audio w formacie MP3, należy wpisać następujący adres:
http://radio.tyflopodcast.net:8000/listen.pls

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych