Teamtalk w systemie iOS

Dodany 28 lutego 2016
4 komentarze

Ten popularny wśród niewidomych komunikator głosowy doczekał się również wersji dla mobilnych systemów firmy Apple. Wygląd i możliwości aplikacji opisują Michał Dziwisz i Kamil Łukaszewicz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Teamtalk w systemie iOS

Ten podcast był pobierany 7801 razy

Komentarze

 • m-a-t pisze:

  Witajcie, a będzie to jakiś problem, jeśli na tyflonecie od czasu do czasu założę sobie kanał chroniony hasłem, żeby z koleżkami w dobrej jakości pogadać? Nie chodzi o kanał stały tylko jakiś jednorazowy który się usunie sam po czasie.

 • Witajcie…
  Jedna mała uwaga i małe sprostowanie.
  W podcaście Kamilu powiedziałeś, że jak działa team talk, to w tym momencie wszystkie dźwięki po za voiceoverem są nie aktywne, i spieszę tutaj z małym sprostowaniem i wyjaśnieniem otóż.
  dźwięki owszem są nie aktywne, ale tylko w tedy, gdy mamy włączoną opcję w ustawieniach tak, aby iphone używał słuchawki iphone’a a nie głośnika Iphone’a, w tedy owszem, dźwięki są nie aktywne.
  Natomiast w przypadku, kiedy działa głośnik zewnętrzny, dźwięki jak najbardziej są aktywne, oczywiście mówię tu o wszystkich pozostałych dźwiękach które emituje nasz telefon z różnych aplikacji nie wliczając w to dźwięków samego naszego czytnika ekranowego jakim jest voice over, gdyż one zawsze działają nie zależnie od stanu…
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego serwera team talk pod adresem:
  nvps.pl

 • Dash pisze:

  Hmmm, zastanawia mnie jedno co do test lite, czy to dalej działa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych