Quizwanie

Dodany 20 stycznia 2015
8 komentarzy

Tomasz Bilecki i Michał Dziwisz prezentują tę mobilną aplikację, dzięki której, w formie pojedynku, możemy sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Quizwanie

Ten podcast był pobierany 7713 razy

Komentarze

 • Rafał pisze:

  Witam jaka jest cena tego programu i jak wygląda zakub? Czy trzeba mieć przypisaną karte do konta na androidzie czy dopisuje nam się to do rachunku? Pozdrawiam

  • Piotrek pisze:

   Nie wiem jak na Androidzie, ale na Ios jest darmowa. A Jeśli jest darmowa na Ios, to sądzę, że na Androidzie tym bardziej.

   • Michał Dziwisz pisze:

    Quizwanie to gra z tzw. serii Freemium. Oznacza to, że gra jest darmowa, jednak żeby pozbyć się reklam i uzyskać jeszcze kilka innych dodatkowych funkcji, musimy zapłacić kilka złotych. Taka sytuacja występuje zarówno w systemie iOS, jak i Android

 • piotrek pisze:

  koszt to około 8,50 zł;
  Jeśli masz aktywną usługę dopisz do rachunku to możesz z niej skożystać a zatem nie trzeba mieć podpiętej żadnej karty;
  Czas na rozgrywkę to napewno 48 h.

 • welka11 pisze:

  witam Michale mam pytanie czy mogę jeszcze kiedyś z tobą zagrać w quizwanie lubię tę grę aha mam jeszcze jedno pytanie czy są podobne quizy oparty do quizwanie na ios? oparte na podobnytch zasadach niż quizwanie szukałam podobnej gry ale nieznalazłam.

 • m-a-t pisze:

  Witam. Grał ktoś może kiedyś w tę grę przy użyciu internetu po sieci komórkowej? Dużo pakietu ona zjada?

 • piotrek pisze:

  tak ja gram i nieużywa wiele pakietu.

 • welka11 pisze:

  quizwanie kosztuje 2,69 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych