Foursquare

Dodany 6 lutego 2014
3 komentarze

O zasadach działania aplikacji Foursquare oraz o tym, do czego może się przydać niewidomym, w rozmowie z Michałem Dziwiszem opowiadają Natalia Kaczor i Paweł Masarczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Foursquare

Ten podcast był pobierany 4895 razy

Komentarze

 • Kamil Midzio pisze:

  Potwierdzam dostepne jest menu restauracji. Ja trafilem na menu cukierenki oddalonej o 1.2 km od mojego domu i przeczytalem ze paczki z czekolada kosztuja 2.30 funta;-) milusie. Szkoda ze nie wszedzie to funkcjonuje.
  btw. nie umiem znalezc list to do ani kliknac w os czasu przyjaciol na androidzie.

 • m-a-t pisze:

  Witam, a ja muszę w końcu dodać jakieś miejsce. Pozdrawiam

 • Kamil Midzio pisze:

  uprzejmie donoszę, że: 1. na androidzie przycisk chack in jest na środku dolnej krawędzi ekranu. konieczne jest przewinięcie listy wpisów naszych przyjaciół co przy kilkudziesięciu wpisach bywa kłopotliwe. 2. przycisk „add place” dostępny jest jw po wpisaniu wyszukiwanej frazy, gdy nie znajduje się ona na liście. 3. menu „szufladki” jest w lewej górnej części ekranu, naszukałem się tego że strach. tak samo jak przy dodaniu miejsc nie wpadłem na to, że szkoła może być pod „profesional” a także (ale to niestety moja przywara, jest elementary school a nie primary a ja się do tego pierwszego jednak przyzwyczaiłem);-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych