iPhone X

Dodany 6 grudnia 2017
7 komentarzy

Jak dla niewidomych dostępny jest najnowszy iPhone? Na to pytanie w niniejszej audycji postara się odpowiedzieć Mateusz Duc.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: iPhone X

Ten podcast był pobierany 12571 razy

Komentarze

 • Tomek pisze:

  Witam. No fajne cacko ten iphone x. Teraz mam dylemat co kupić po przedłużeniu umowy w play. Waham się pomiędzy iphonem 8 + a iphonem x. Duże telefony mi się podobają. Teraz pytanie do Mateusza: W audycji wspominałeś że nowe iphony mają kilka mikrofonów. Czy to oznacza że zarówno dźwięk z dyktafonu, jak i filmy są nagrywane w stereo? Pozdrawiam.

 • Tomek pisze:

  Witajcie jeszcze raz. Mam dylemat pomiędzy iphonem x a iphonem 8 plus. Pozdrawiam.

 • Sławek SS pisze:

  Dzień dobry. Urządzenie całkiem fajne, ale audycja koszmarna! Prowadzący jak i prezentujący nie nadają się do takich programów. Bardzo ciężko się tego słucha, mi nie udało się dobrnąć do końca audycji. Ostatnimi czasy tyflopodcast bardzo obniżył poziom audycji.

 • Tomek pisze:

  Witam. No ja też nie dobrnąłem do końca audycji, a to z tego względu, że panowie jak dla mnie za dużo nawijali o kamerach i aparatach, co dla nas niewidomych nie dużo mówi. Jeszcze takie pytanko czy face ide działa przy włączonej kurtynie? Pozdrawiam.

 • Słuchacz pisze:

  Ku ścisłości iPhone X ma 2-krotny zoom optyczny, a nie 4:).
  Prowadzący nie przygotował się do audycji, co znaczącą obniżyło jej jakość.

 • Lucky pisze:

  Większość narzeka na to jak przedstawił ten telefon Mateusz. Jeżeli uważacie, że byście zrobili to lepiej, to czemu nikt nie zrobił prezentacji? Najłatwiej klikać w klawiaturkę i krytykować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych