Nowości w BlindShell Classic 2, Stan Na Styczeń 2023

Dodany 12 stycznia 2023
5 komentarzy

Po roku od ostatniego spotkania z telefonem BlindShell Classic 2, Dariusz Marciniszyn powraca, by opowiedzieć o nowościach, które pojawiły się od tamtego czasu oraz podyskutować o potencjalnych kierunkach rozwoju tego urządzenia i osobistych wrażeniach z jego użytkowania.

Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Dawid pisze:

  Mam jedno zastrzeżenie od znajomego, który generalnie jest zadowolony, ale jako osoba dużo pracująca z komunikatorem telegram stwierdza, że producent zbyt bardzo chciał tę aplikację uprościć, tak, że obecnie nie posiada ona 85% swoich możliwości.
  Nie zapewnia ochrony prywatności, każdy obcy widzi nasz numer telefonu i tak dalej.
  Nie wspiera żadnych plików po za .MP3, w czacie nie dostajemy informacji na którą wiadomość odpowiada rozmówca, nie można wysyłać linków ani plików na grupy.
  żeby coś komuś wysłać, to musimy go uprzednio dodać do kontaktów, a wtedy ta osoba widzi nasz numer telefonu. To nie sprzyja prywatności i bezpieczeństwu.
  Generalnie telegram jest zrobiony potwornie źle, natomiast cała reszta działa świetnie.

 • Dariusz Marciniszyn pisze:

  W przypadku tego rodzaju zastrzeżeń polecam kontakt z producentem. Najlepiej napisać na facebooku. Ja o swoich spostrzeżeniach zawsze piszę i dostaję konkretną odpowiedź. Ostatnio zwróciłem uwagę producentowi na błąd w aplikacji szachowej, a usterka została dość szybko usunięta.

  • Dawid pisze:

   Tu chyba nie będzie kwestia naprawy błędów, tylko przebudowania całej aplikacji lub stworzenie nowego klięta telegrama dla telefonu Blind Shell.

 • Zator pisze:

  Darek a można zainstalować inpost mobile?

 • Dariusz Marciniszyn pisze:

  Niestety nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych