Plus Kazam 3

Dodany 7 czerwca 2014
9 komentarzy

Tomasz Bilecki opowiada o tym tanim telefonie z systemem Android sygnowanym marką sieci Plus.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Krzysiek pisze:

  Witam. Od pewnego czasu, również posiadam telefon budżetowy z Plusa marki Prestigio.W Internecie sprawdzają się lepiej klienckie aplikacje, jednak jest znacznie lepiej niż dawniej, kiedy przeczytać na zwykłym telefonie mogłem tylko z dobrą lupą, warto zwrócić uwagę, na fakt, iż Android od wersji 4.2 ma wbudowaną lupę systemową. Jednak ja posiadam Androida 4.1 i synteza jest nawet dla mnie lepszym rozwiązaniem, polecam używanie słuchawek, jest wygodniejsze, szczególnie przy pisaniu głosem synteza nie nakłada się na, to, co mówię. Odnośnie smsów lista jest wyświetlana, jako wątki i po tapnięciu w dany wątek najnowsza wiadomość jest na dole strony, by dotrzeć do starszych przewijam stronę 2 palcami w duł i czyta wszystko.

 • Mirela pisze:

  Takie pytanko: jakim gestem dotykowym można uruchomić mowę w systemie Android, i czy się da?

 • PiOtReK pisze:

  1.Czy na androidzie da się zainstalować głos syntezatora taki sam jak w ios 6?
  2. Czy na w ios 7.1 jest możliwość zmiany syntezatora mowy na inny np z ios 6?

 • PiOtReK pisze:

  Czy w androidzie da się wyłączyć ekran podczas korzystania z niego jak w ios (kurtyna)

 • Mirosław Zoń pisze:

  Chciałem zapytać jakiego programu Tomecki używasz do wyłanczania ekranu i jakiego do czytania książek w formacie tekstowym? Ponieważ sam od niedawna posiadam LG neksus 4 i chciałbym coś takiego zainstalować u siebie.Pozdrawiam

 • Mirosław Zoń pisze:

  Oj przepraszam wkradł się błąd z rospędu napisałem LG neksus a nie nexus za pomyłkę przepraszam. Pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. Tomku mam pytanie czy masz może odsprzedać iphone5S? taki który jest nie potrzebny na sprzedarz jeśli masz to za ile byś sprzedał?

 • m-a-t pisze:

  Witam. Do działania hd voice wymagane jest połączenie 3g. Więc po 2g się nie da.

 • Janek pisze:

  Bardzo miło się słucha. Mam wrażenie, że telefon ma sporo ciekawych funkcji, które przydadzą się nacodzień 😛 Będę też brał niedlugo nowego fona w plusie, więc myślę, że się na niego skuszę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych