Kapsys SmartVision 3

Dodany 18 lutego 2023
1 komentarz

SmartVision 3 to najnowszy model telefonu wyprodukowanego przez francuską firmę Kapsys. Urządzenie to działa pod kontrolą systemu Android, oraz jest wyposażone w fizyczną klawiaturę numeryczną. Na temat jego wyglądu, możliwości, a także komfortu użytkowania rozmawiają Dariusz Marciniszyn i Michał Kasperczak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Kapsys SmartVision 3

Ten podcast był pobierany 4426 razy

Komentarze

  • Potato pisze:

    Witam. Wyjaśnienie problemu kolejkowania syntezy jest następujące. Dzieje się to tylko w Kapsys accessibility service oraz kapsys keyboard. Chodzi o to że obie te aplikacje nie korzystają z silnika syntezy mowy w taki sam sposób jak talkback. Czyli że jeśli na przykład litery są czytane przez aplikację klawiatury a nie przez talkbacka, co jest strasznie głupim rozwiązaniem. Mogli po prostu sprawić że wszystkie komunikaty szły by do talkbacka a nie były czytane osobno. Różnice między modelem 2 oraz 3 to to że usługa dostępności kapsys w modelu drógim ma w sobie wbudowanego bardzo starego talkbacka, czyli nie jest odrębną usługą tak jak w modelu trzecim. Co do obsługi nawigacji oraz czytania książek nie możliwym jest żeby producent blokował taką możliwość w modelu podstawowym, i mimo że osobiście tego telefonu nie polecam to dopłata do droższego modelu nie ma żadnego sensu. Nawet jest to trochę nielogiczne nie tylko dlatego że lokalizacja to podstawowa usługa androida ale także dlatego że kaptena można zarówno testować przez 2 tygodnie jak i osobno dokupić. A oto auto reklama, jeżeli ktoś chce posłuchać o modelu drógim z mojej perspektywy to zamieszczam wpis z mojego eltenowego bloga o nazwie imperium telefonów.
    https://imperium-telefonow.s.elten.blog/kapsys-smartvision-2-czyli-smartfon-dla-niewidomych/
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych