CAT B35

Dodany 25 listopada 2022
7 komentarzy

Patryk Chojnacki opisuje wygląd, oraz możliwości tego telefonu, pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego KaiOS, który wyposażony jest również w czytnik ekranu.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: CAT B35

Ten podcast był pobierany 2958 razy

Komentarze

 • Dariusz Marciniszyn pisze:

  Przydałby się język polski, ale jest to jakieś wyjście dla zwolenników fizycznej klawiatury. Ja osobiście chętnie zakupiłbym taki telefon jako awaryjny.

 • Nuno pisze:

  Brak polskiego interfejsu to najmniejszy problem tego wynalazku. Nie wiem czy zauwazyliście ile czasu mija od naciśnięcia klawisza do wygenerowania mowy! To już stare nokie z Mobilespeakiem i Jaśkiem działały sporo szybciej

 • Dariusz Marciniszyn pisze:

  To prawda. Akurat Blindshell pod tym względem radzi sobie o wiele, wiele lepiej. Niestety, na dzień dzisiejszy, zwolennikom fizycznej T9 pozostają wyłącznie tyflosprzęty. Każde otwarte rozwiązanie ma jakąś poważną wadę. Sprzęt prezentowany przez Patryka nie jest idealny. Z kolei ktoś, kto chciałby nadal używać starych nokii musi liczyć się z krótkim działaniem akumulatora.

 • Pates pisze:

  Dariuszu, odezwij się na maila [email protected], to czegoś poszukamy jak faktycznie takie coś ci wystarczy.
  Nuno, no właśnie. Chociaż to że jest toporny to jeszcze da się przełknąć. Bardziej męczy szczątkowa dostępność, chociaż lepsza niż nokia to jednak nadal słabo..

 • Dariusz Marciniszyn pisze:

  Jasne, ale zaznaczam, że telefon bez języka polskiego nie wchodzi w grę.

 • Pates pisze:

  No niestety kai os polksiej mowy nie oferuje

 • Dariusz Marciniszyn pisze:

  W tej sytuacji pozostaje stara, poczciwa Nokia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych