Foobar2000 Dla Systemu iOS

Dodany 6 grudnia 2018
9 komentarzy

Michał Dziwisz prezentuje możliwości tego znanego odtwarzacza audio.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Foobar2000 Dla Systemu iOS

Ten podcast był pobierany 4649 razy

Komentarze

 • Adela Švončinárová pisze:

  hejka,

  a czy ja moge zmienic gdzie ma ten foobar music folder sie znajdywac? bo np niechce go miec w pamieci telefonu ale na karcie pamiecy? Da sie tak?

  • Michał Dziwisz pisze:

   W iOS, na który to system pokazywaliśmy wersję tego programu nie da się zmienić lokalizacji folderu. Jak jest z Androidem nie wiem, może sprawdzisz i podzielisz się informacją?

   • Adela Švončinárová pisze:

    hej michal i reszta.
    niewiem jak na ioes, ale na android dziala to nastepujaco:
    jezeli wchodzimy w media library, i tam klikamy na add folder, ale na pierwszy przycisk add folder a nie drugi, bo drugi dodaje chyba playlisty, to mozemy wybrac np nawet karte pamiecy.i wybraac select. no i ja odpalilam ftp na foobarze w androidzie, odpalilam to w filezilla, skopiowalam tam jeden folder z muzika, no i bylam ciekawa co sie stanie, czy to sie pojawi w domyslnym folderze albo w tym ktory dodalam ja. no i pojawilo sie to w tym drugim. Superansko.

 • Adela Švončinárová pisze:

  hej michal. w media librari mozna tylko dodac folder ale czy to odrazu tes jakby przeniesie pliky z tego defaultovego folderku, tego nieweiem, bo narazie szukam sposob jak dostac tam muzike s biblioteky foobara z komputera.ale jak to ogarne, to dam znac.

 • Adela Švončinárová pisze:

  witam,

  tylko chce jeszcze dodac wazna rzecz.
  jezeli chcecie pliky wgrac do innego nis defaultowego folderu, to i musicie go w media librari dodac, ale i tes musicie naniego jakby wskazac po wejsciu do ftp.
  zamiast entire music librari, zaznaczacie specific folder.
  I obok tego macie przycisk, podktorym znajdziecie ten wasz, wczesniej dodany folder, ktory trzeba wybrac.

 • mojsior pisze:

  mi w foobarze na ios brakuje jakiegoś wsparcie dla popularnych serwisów chmurowych jak dropbox google drive czy inne takie.
  Można by było sobie odsłuchiwać pliki z takiego dysku google strumieniowo bądź pobrać je na telefon, szkoda, bo było by idealniem ale odtwarzacz i tak jest świetny i sporo umie

 • Karol R pisze:

  Bardzo dobry odtwarzacz Ale ma jedną wadę Nie ma interfejsu polskiego

 • Djkrissu pisze:

  A pokiego tam polski? To jest tak prosty odtwarzacz, że w wersji angielskiej jest też dobrze obsługiwalny. Nawet ja, który nie lubi aplikacji po angielsku, uważam, że akurat we foobarze dobrze jest, jak jest.

 • Michał Dziwisz pisze:

  Właśnie światło dzienne ujrzała aktualizacja Foobara, która wspiera pasek przewijania na ekranie blokady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych