RecUp

Dodany 1 sierpnia 2018
3 komentarze

Edwin Tarka prezentuje tę aplikację dla systemu iOS, pozwalającą na szybkie i proste nagrywanie notatek dźwiękowych, a następnie wysyłanie ich na konto Dropbox.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RecUp

Ten podcast był pobierany 3985 razy

Komentarze

 • Syntezator pisze:

  Rzeczywiście program bardzo przydatny. O ile sprawdzałem jakość tych plików to on chyba nagrywa do mp3 w VBR, a nie do konkretnego bitrate’u. Co jeszcze warto dodać to fakt, że po podłączeniu jakichś mikrofonów stereo, np. Zoom IQ5, nagrywamy wówczas oczywiście w stereo. Myślę, że niektórym taka informacja może być przydatna.

  • Roman Hojny pisze:

   Hej! A to bardzo ciekawe co piszesz. Mam prośbę: Jeśli posiadasz taki mikrofon to czy mógłbyś udostępnić jakieś testowe nagranie wykonane przy pomocy tej aplikacji i tego mikrofonu. Czy ten mikrofon będzie też nagrywał w stero np. w aplikacji RecorderHQ

 • Bogdan pisze:

  Cześć, u mnie niska jakość to mp3 64 B/s przy 22 kHz, a wysoka jakość to 128 kB/s przy 44,1 kHz, szkoda że nie 320 kB/s.
  Ale programik naprawdę jest świetny w swojej prostocie – polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych