Zawód: Prezenter

Dodany 16 lipca 2019
4 komentarze

O pracy radiowca Michał Dziwisz rozmawia z Edwinem Tarką, prezenterem lokalnego Radia Q z Kutna.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Zawód: Prezenter

Ten podcast był pobierany 4111 razy

Komentarze

 • maria pisze:

  Cudowny człowiek z pasją

 • Pawel pisze:

  Michale – czy nadal używasz płatnych skryptow dla JAWSa aby pracować z SPL Studio czy może nastapila jakas konkretna zmiana jeśli chodzi o wspomaganie Studia przez NVDA? W podcastcie z 2016 wspominales, ze skrypty pod NVDA nie były zadowalające. Dlatego probuje się dopytać czy cos się w tym względzie zmienilo.
  Pozdrawiam,
  Pawel

  • Michał Dziwisz pisze:

   Pawle, zmieniło się i to bardzo na plus. Generalnie w mojej opinii obecnie skrypty dla JAWSa nie są już w ogóle potrzebne, śmiało SPLa można obsługiwać z NVDA. Stało się to przede wszystkim dzięki temu, że autor skryptów, sam nie będąc radiowcem w końcu zaczął słuchać głosów ludzi, którzy w tej branży pracują zamiast robić jak mu się wydaje, że będzie dobrze. Są jeszcze pewne braki w pozostałych narzędziach z pakietu SPL, no ale nie wszystko na raz.

   • Pawel pisze:

    Chociaz sam nie jestem radiowcem, ale probuje na wszelkie sposoby propagowac interesujace zawody, ktore moga byc dostepne dla niewidomych. Po Twojej odpowiedzi bede zachecal moich szczegolnie mlodych klientow, zeby temu tematowi przyjrzeli sie blizej wiedzac, ze PLS jest w zdecydowanej wiekszosci dostepnym programem przy uzyciu NVDA.
    Dzieki za odpowiedz I nieustajace podziekowania-gratulacje za udany projekt jakim jest Tyflopodcast.
    Serdecznosci,
    Pawel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych