Teleturnieje

Dodany 11 kwietnia 2019
1 komentarz

O zasadach i wrażeniach dotyczących uczestnictwa w różnych teleturniejach opowiadają Magdalena Marciniszyn, Dorota Ziental, Rafał Poppe i Piotr Franiek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Teleturnieje

Ten podcast był pobierany 5670 razy

Komentarze

 • Katrine pisze:

  Gratuluję odwagi, a także odrobiny farta, bo nie oszukujmy się, od tego trochę też zależy wzięcie udziału w teleturnieju.
  Jeżeli chodzi o mnie, oboje z Kamilem w 2016 r. w połowie stycznia wzięliśmy udział w eliminacjach do programu „jaka to melodia”A była to jeszcze stara dobra i znana wszystkim od dwudziestu kilku lat formuła tego programu. A że byłam jeszcze w tedy straszną maniaczką tego programu, miałam takie ciche marzenie, żeby wziąccć w nim udział.
  I los akurat chciał, że eliminacje odbywały się w Warszawie, pomyślałam, czemu by nie spróbować, a jeszcze dodatkowo zmotywowali mnie do tego rodzice.
  Kolejną motywacją był dla mnie fakt, że akurat w tym czasie miał przyjechać do mnie Kamil, więc i jego namówiłam, gdyż oboje od dzieciństwa interesujemy się muzyką, a poza tym, jakoś tak samej mi się nie chciało.
  W wypełnianiu ankiet pomógł nam mój tata, który nam towarzyszył.
  Potem mieliśmy jeszcze dodatkowe pytania, ale nie robili nam testu odsłuchowego. Ogólnie atmoswera była bardzo fajna i ekipa rekrutująca, miała do nas bardzo miłe podejście.
  I chociaż się nie dostaliśmy, mamy tą satyswakcję, że spróbowaliśmy swoich sił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych