Niewidomi W Mediach

Dodany 11 lipca 2019
2 komentarze

O tym, na co powinniśmy zwracać uwagę występując publicznie Michał Dziwisz rozmawia z Justyną Margielewską.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Niewidomi W Mediach

Ten podcast był pobierany 3576 razy

Komentarze

 • wredny pisze:

  ja mam jeszcze inaczej najpierw pojawia się wózek potem ja jak bym się nie zwijał , starał moją niepełnosprawność widać.
  gdybym podjechał do człeczyny na ulicy biedak przeraziłby się srodze ,w najlepszym wypadku byłby uprzedzająco grzeczny w najgorszym wiałby gdzie pieprz rośnie . wszelkie konkursy wymagające obecności mojej osoby odpadają bo aaaa to ten na wózku .
  dla tego pokochałem internet.
  tu mogę bez żenady mówić o tym co mi się podoba nie podoba dotyczy i dotyka .
  youtuber nie dostanie ostrzeżenia UWAŻAJ NA FILM ZAREAGOWAŁ KRETYN NA WÓZKU.dla yt jestem normalny.
  herosi mnie przerażają bo co wtedy gdy pomocnicy i inni tacy się zmęczą ,wypalą i bóg wie co? i wtedy zamiast skalnej ściany będzie łóżko i punkt na ścianie albo na suficie?
  antyczna audycja dla niewidomych to impulsy z programu czwartego najbardziej zapamiętałem prezentację urządzenia KUBUŚ mniej więcej w stylu łoj to gada? Kubuś był też gwiazdą pr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych