Voice Dream Reader W Systemie Android

Dodany 5 października 2015
7 komentarzy

Jakiś czas temu, ten popularny czytnik książek elektronicznych znany z systemu iOS doczekał się wersji także na system Google. Możliwości jednej z pierwszych wersji VDR dla Androida opisuje Tomasz Bilecki.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • wredny pisze:

  mam tę aplikację moim zdaniem bardzo przydałaby się w niej możliwość usuwania przeczytanych książek.

 • piotr pisze:

  Skoryby się przydała to proszę specjalnie dla ciebie jest:)
  podwujne kliknięcie z przytrzymaniem na danej książce to zaznacza pozycję i dalej pojawia się meni z opcjami:)

 • tomecki pisze:

  Niedawno pojawiła się aktualizacja, w która uwidoczniła kawałek tekstu dla Talkback-a tak jak to jest w IOS, za to nie działa poprawnie skok do procenta.

 • Paweł Pluszczyk pisze:

  I dalej nie działa nawigacja po akapicie, stronie, zdaniu i tak dalej???? Ogólnie ponoć tak przynajmniej twierdzą niektórzy z IOS VDR działa o niebo lepiej niż z Androidem.

 • tomecki pisze:

  Ano faktycznie nie działa. Podejrzewam, że jest to związane z tym, ze na androidzie program funkcjonuje od lipca tego roku, natomiast wersja IOS działa chyba od roku czy dłużej.

 • Anna pisze:

  Ktoś wie, dlaczego w voice ddreamreader nie ma innych głosów do dyspozycji niż acapella?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych