Storytel i Audioteka

Dodany 13 lutego 2017
6 komentarzy

Michał Dziwisz i Edwin Tarka opowiadają o 2 polskich serwisach, pozwalających na odsłuchiwanie i pobieranie audiobooków.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Storytel i Audioteka

Ten podcast był pobierany 5796 razy

Komentarze

 • aleks pisze:

  Jest jeszcze Legimi. Imo najlepsze, bo jeszcze można czytać

 • wredny pisze:

  storytel jest dla mnie dziwactwem i chyba nie stanę się ich klientem.
  z dwojga złego wolałbym audiotekę tym bardziej że, niektóre pozycje z audioteki trafiają do serwisu wypożyczeń online który jak dla mnie stanowi absolutną podstawę zaopatrzenia w literaturę.
  a jak mi mało zawsze mogę z korzystać z księgarni internetowej z ebookami kupić i stworzyć sobie książkę mówioną moją ulubioną syntezą.

 • Rafał pisze:

  Mam pytanie do wrednego z jakiej księgarni internetowej korzysztasz? Czy pobieraż książki w formacie e-pap. Pozdrawiam

 • Dinkdink pisze:

  Toż to tych księgarni jest tyle… Ja polecam publio. Dostępne.

 • Jarek pisze:

  Witam.
  Czy na storytel możlna słuchać ebooków. Jest ich tam sporo i wiele bardzo wartościowych. Ja jednak nie potrafię ich odsłuchiwać za pomocą syntezy mowy z iphonea lub komputera. Natomiast książki audio bardzo dobrze działają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych