Stream What You Hear

Dodany 16 lutego 2016
5 komentarzy

Michał Dziwisz prezentuje tę prostą aplikację, umożliwiającą strumieniowanie dźwięku z domyślnej karty muzycznej naszego komputera.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Stream What You Hear

Ten podcast był pobierany 4010 razy

Komentarze

 • Stanisław.P pisze:

  Dziękuję za ten podkast
  pobrałem już instalkę tego programu i wtedy nasunęła mi się uwaga, że dobrym zwyczajem byłoby umieszczanie w komentarzach linków do stron pobierania i być może innych wiadomości jak np. podanych w punktach sposobie ustawień danego programu itp.
  Wtedy, po odsłuchaniu interesującego nas podkastu mielibyśmy moim zdaniem łatwiejszy sposób ustawienia programu niż jego kolejne odsłuchiwanie połączone z wielokrotnym cofaniem i zatrzymywaniem audycji.
  A poniżej podaję linka do pobrania tej instalki który wpisałem dopiero po trzykrotnym jego odsłuchaniu:
  http://www.streamwhatyouhear.com/download
  Proszę uprzejmie o rozważenie mojej sugestii, którą kieruję zwłaszcza do autorów zamieszczanych tutaj podkastów.
  Stanisław.P

 • Marek Gągała pisze:

  A ja mam pytanie jak mogę streamować dźwięk z mojego komputera na mój telefon czyli samsung galaxy s6? Na liście stream to nie widzę mojego telefonu. Jak go można połączyć z tym programem? Pozdrawiam. Marek

 • Marek Gągała pisze:

  Ale mi nie chodzi o streamowanie przez link. Mi chodzi o streamowanie przy pomocy tej pierwszej opcji w menu tego programu, czyli stream to. Jak rozwinę tą obcję to jest widoczny tylko mój telewizor, a mojego telefonu nie ma.

 • m-a-t pisze:

  Musisz posiadać aplikację w fonie, która obsługuje DLNA. Ja do iPhone zastosowałem tv Assist, oprócz streamowania z komputera mogę jeszcze streamować zdjęcia, filmy czy muzykę na tv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych