Reddit

Dodany 31 maja 2022
3 komentarze

O serwisie Reddit, zasadach jego działania i zewnętrznych aplikacjach, które ułatwiają korzystanie z tej witryny rozmawiają Michał Kasperczak i Paweł Masarczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Reddit

Ten podcast był pobierany 3007 razy

Komentarze

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam:
  Czy mógłby ktoś powiedzieć krok po kroku jak skonfigurować aplikację zoom na telefonie z systemem IOS? Podcast owszem jest, ale w nim omawiana jest konfiguracja programu zoom na PC.

  • Michał Dziwisz pisze:

   Najważniejsze opcje:
   ustawienia, spotkania:
   automatyczne łączenie z dźwiękiem: wybieramy sieć WiFi lub dane sieci komórkowej
   wycisz mój mikrofon, wyłączone
   użyj oryginalnego dźwięku, włączone
   W ogólnych można jeszcze włączyć korzystanie z programu CallKit.

 • mojsior pisze:

  Polecam aplikację dla iosa apollo, jest w pełni dostępna dla voice overa, obsługuje powiadomienia push. Aby móc korzystać z powiadomień push trzeba wykupić subskrypcję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych