Przeglądarki Internetowe

Dodany 12 marca 2013
3 komentarze

O charakterystycznych cechach różnych przeglądarek internetowych oraz o tym, jak współpracują z różnymi czytnikami ekranu rozmawiają Michał Dziwisz i Kamil Żak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Przeglądarki Internetowe

Ten podcast był pobierany 8140 razy

Komentarze

  • Czy możecie mi wytłumaczyć, jaki problem ma Kamil z kanałami RSS w Firefox, bo ja nie łapię. Jest to wyjątkowo prosta i wygodna funkcja. Wchodzisz na stronę, rozwijasz menu zakładki, tam Subskrybuj tę stronę i trzeba ewentualnie wybrać kanał do subskrybcji. Potem trzeba wybrać klienta, ale można to zrobić raz i zaznaczyć, że mają to być na przykład dynamiczne zakładki, jak robię to ja. Potem okno do potwierdzenia domyślnej nazwy i koniec. Jeżeli wybierzemy domyślnego klienta, to subskrypcja ogranicza się do wybrania kanału do subskrypcji z menu i zatwierdzenia nazwy. Co w tym skomplikowanego?

  • Rafał pisze:

    Witam wszystkich chciałbym zaproponować temat na audycjie poświęconą dyskach śeciowych np. skydrive , dropbox albo dysk google. Prosze o rozwarzenie takiego tematu albo nagranie odcinka.

  • Michał Kasperczak pisze:

    Dziękujemy.
    Planujemy zarówno artykuł, jak i podcast o dyskach w chmurze, ale dopiero za co najmniej miesiąc, a może nawet jeszcze później. Mamy to na uwadze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych