Papa Sangre II

Dodany 4 lipca 2014
4 komentarze

Tomasz Tworek prezentuje fragmenty tej interesującej gry audio dla systemu iOS.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • alcest2008 pisze:

  Świetny podcast! Oby więcej takich! Bardzo fajna gra ze świetnie dopracowanymi efektami akustycznymi.

 • Jacek pisze:

  Ja preferuję grę z akceleratorem. Wyciągam na środek pokoju kręcony fotel i jazda:) Chociaż mi też się zdarza, że nie zaskoczy mi chodzenie. Czasem w bardzo ważnym momencie:) Naprawdę polecam.

 • mojsior pisze:

  UWAŻAM, ŻE TO NAJLEPIEJ ZROBIONA GRA OD TYCH DEWELOPERÓW, SAMO TO ŻE ZDOBYWAMY OSIĄGNIĘCIA JEST DUŻYMBKROKIEM DO PRZODU, UWAŻAM TEŻ, ŻE PIERWSZA CZĘŚĆ TEJ GRY NIE TRZYMAŁA SIĘ TAKIEGO STRASZNEGO KLIMATU, TUTAJ JEST OWIELE STRASZNIEJ I TAK MA BYĆ

 • Dirk Pitt pisze:

  Gra jest super! Nie mogę co prawda przejść poziomu 17 z gaszeniem pożaru gaśnicą, poziomu ze zgrają wieprzów, dlatego może ktoś pomoże? Te dwa poziomy stanowią spory dla mnie problem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych