Nokia N8 z Talks i Mobile Speak

Dodany 1 września 2011
1 komentarz

Rafał Kiwak prezentuje ten dotykowy telefon z systemem Symbian i porównuje sposób pracy 2 popularnych, mobilnych czytników ekranu.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • zombie pisze:

    Witam Rafale! Mam talksa 5.21 i na n8 śmiga aż miło. w tym klawiatura qwerty. na prawdę super telefonik. a co do ls. to da się go obsłużyć choć na około. wszystkie potrzebne opcje masz na szczęście w menu:-))) a aktualna pozycja przy pomocy \”ciszej\” jest sprawdzana. Brak jednak szybkości oferowanej przez klawiaturę numeryczną; ale…. jak się nie ma co się lubi:-))) Dzięki za fajny podcaścik, dzięki niemu mam telefon a nie bajeranckie pudełko:-))) Zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych