Samsung Galaxy S7

Dodany 20 listopada 2016
11 komentarzy

Tomasz Bilecki opisuje ten model telefonu, oraz dzieli się wrażeniami z jego użytkowania.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Samsung Galaxy S7

Ten podcast był pobierany 6297 razy

Komentarze

 • nero pisze:

  Witam, ciekawa audycja, gdyż sam mam telefon z tej stajni, fakt inny model, ale chciałem się zapytać, gdyż mówiliście o jakiejś aplikacji do przenoszenia sms-ów między telefonami androidowymi cóż to za aplikacja? Dzięki za audycję i pozdrawiam Michała i Tomka także jako dawnego kolegę ze szkoły, trzymcie się chłopaki i odpiszcie co to za cudo

 • Grzegorz 76 pisze:

  Witam kolejna fajna audycja brakuje mi tylko jak w podobnych pokazania jak użytkownicy z problemami manualnymi tacy jak ja mogą obsługiwać tego typu sprzęt ale może to wynika z małego zapotrzebowania na taki opis

 • tomecki pisze:

  1. Aplikacji do przenoszenia sms-ów jest trochę, chociaż bardziej powinno to się nazywac import i eksport sms, bo działa to na zasadzie wgrywania i zgrywania tychże z karty sd.
  2. Trudności manualnych nie mam więc trudno mi coś o tym powiedzieć w sposób rzeczywiście konstruktywny i nie wprowadzający w błąd.
  Pozdrawiam

 • nero pisze:

  ok, dzięki, a powiedz Tomek czego Ty używasz do importu i eksportu sms-ów, drugie moje pytanie wspomniałeś o robieniu zdjęć smartfonem i o aplikacji knfb reader oraz jakiejś aplikacji google’a co to jest to znaczy jaką ona nosi nazwę. Pozdrawiam.

 • mojsior pisze:

  aplikacja od googli do goggles

 • mateusz pisze:

  Sam mam nieco tanszy telefon samsunga konkretnie galaxy a5 2016 również wyposażony w voiceassistant. Wziąłem go w sieci play i odrazu musiałem przeinstalować soft na czysty bez brandu bo niektóre aplikacje takie jak facebook czy firefox niebardzo chciały prawidłowo chodzić z gadułą. Voiceassistant faktycznie jest nieco stabilniejszy od talkbacka, klawiatura da się przestawić tak, aby działała na oderwanie a nie dwókrotne przyciśnięcie. to ustawienie jest w ustawieniach samego voiceassistanta. Polecam samsunga ale raczej a5. Krąży coraz więcej pogłosek o pękających ekranach w s7. Opinie te potwierdzili mi nawet sprzedawcy w jednej z większych sieci handlujących sprzętem. Pozdrawiam Mateusz.

 • piotrek pisze:

  nie bez powodu s7 otrzymał darmowe roczne ubezpieczenie wyświetlacza od wszelkich uszkodzeń.

 • Daniel pisze:

  Parę uwag do podcastu:
  wybór jezyka jest niedostępny dla voice assistant.
  trzeba sprawdzać kraj pochodzenia:)
  nie mam pojęcia skąd twój problem z instalacją głosów do dziś mi się to nie zdarzyło. można pobrać język polski bezpośrednio z galaxy apps.
  polecam zapoznać się z aplikacją smart switch od samsunga przenosi ona dane z telefonu a do telefonu b przejściówka jest do łączenia telefonów kablem można przenosić ane z iphone blackbery sam samsung przy konfiguracji poleca tą metodę nie trzeba nawet logować się do google.
  myślę, że samsung nie chcebyć applem dostosowanie va do tego samego co apple jest dobrym krokiem w kierunku standaryzacji.
  polecam sprawdzać ceny w znanych sklepach aktualnie to okolica 2699 za 32 gb allegro nie jest wyznacznikiem chyba, że lubimy węgierski:D

 • Markus1234 pisze:

  Odnośnie aplikacji Quizwanie na moim samsungu galaxy s6 trzeba było zrestartować telefon po wyłączeniu usług. Może komuś przyda się ta informacja. Pozdrawiam.

 • Witam ja mam samsunga galasxy 5a 2016 u mnie było tak, że była synteza angielska i trzeba było zainstalować głos polski, miałam szczęście, bo miałam widzącego znajomego, który pomugł mi to ogarnąć. Ja tak samo jak pan Adrzej dzwoniący w trakcie audycji pierwszy raz mam styczność z androidem. Iphona nadal posiadam poprostu mam takie zainteresowania i chciałam zobaczyć jak funkcjonuje się z androidem. I powiem tak, że da się z tego skorzystać.

 • Do Tomka mam tylko pytanie czy jak się zainstaluje z google play talcbacka to są jakieś głosy do wyboru oprócz espika? Za odpowiedź z gĻóry dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych