SeeYou Phone

Dodany 24 maja 2013
2 komentarze

Wojciech Maj demonstruje możliwości tego zaprojektowanego z myślą o niewidomych telefonu, a także rozmawia ze słuchaczami na temat jego przydatności.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: SeeYou Phone

Ten podcast był pobierany 4122 razy

Komentarze

  • Michał pisze:

    Do braku możliwości wyłączenia długich komunikatów zapowiadających i braku komunikatów potwierdzających mogę dodać, że dobrych interfejsach mile widziane są paski postępu. W tym konkretnym przypadku kontrolę postępu należałoby przedstawić nie tylko w wizualny sposób, ale w prezentacji można odnaleźć momenty, gdy ten rodzaj interakcji przydałby się bardzo.
    Dodatkowo uważam, że warto potwierdzać operacje zarówno wykonane z powodzeniem, jak i zakończone błędem. Jeśli mamy wybrać do potwierdzania tylko jedną z tych grup zdarzeń, to wolałbym komunikaty potwierdzające sukces. Proszę zauważyć, że brak odpowiedzi zawsze będzie odebrany jako ten sam stan urządzenia, gdy oprogramowanie zawiesi się. Odbiera to poczucie kontroli nad urządzeniem, które jest jedną z ważnych zalet dobrze zaprojektowanego interfejsu.

  • Wlad pisze:

    Po obejrzeniu reklam na Youtube, byłem blisko kupienia teg telefonu. Kiedy chciałem dowiedzieć się więcej od dostawcy odsylal mnie do swoich reklam i wywiadow na Youtube.To mnie zrazilo. Firma nie zadbala o wspolprace z potencjalnymi klientami.Idea dedykowanego telefonu dla niewidomych podoba mi się. Niestety ten produkt nie jest dla mnie. A jestem zwykłym użytkownikiem, który potrzebuje prostego i niezawodnego sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych