Nokia E5

Dodany 14 września 2011
1 komentarz

Rafał Kiwak opisuje ten wyposażony w klawiaturę qwerty model telefonu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nokia E5

Ten podcast był pobierany 3584 razy

Komentarze

  • Rabbeat pisze:

    Jedno pytanko, gdyż mocno interesowałem się tym telefonem, a przyznam że podcast jeszcze bardziej mnie do niego przekonał, tylko kwestia aparatu jak się on sprawuje, bo podobno aparaty te nie mają funkcji auto focus i jak to się ma do użycia np. z programem typu Text Scout, a gdzieś też czytałem, że bodajrze Nokia E72 ten automatyczny focus ma pod literką F i w końcu na 100% to nie wiem jak to jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych