Nivona CafeRomatica 769

Dodany 30 października 2021
3 komentarze

O wyglądzie i możliwościach tego ciśnieniowego ekspresu do kawy opowiada Karol Olejnik.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nivona CafeRomatica 769

Ten podcast był pobierany 2966 razy

Komentarze

  • Artur pisze:

    Witam. Gratuluję podcastu ekspresie. Ja mam Markowy Express innej firmy, ale niestety nie jest on prawie w ogóle dostępny dla nas Niewidomych. Przyczym Nadmieniam tylko że można kupić ekspres do kaw czarnych który jest teoretycznie prostszy w obsłudze, i dokupić spieniacz do mleka który z powodzeniem zastąpi nam spienianie mleka w ekspresie. A utrzymanie czystości spieniacza jest o wiele mniej pracochłonne niż systemu mlecznego w ekspresach. Przez 12 lat miałem Express ze spienianiem mleka w środku, i niestety utrzymanie czystości systemu mlecznego było kłopotliwe a jego awaryjność była dość wysoka. Dlatego ten mój obecny ekspres jest do kaw czarnych, a spieniacz do mleka był kupiony osobno. Jestem zwolennikiem kaw mlecznych. W moim poprzednim ekspresie dzbanek do mleka był do łączony do ekspresu więc mleko z pieniało się na zewnątrz ekspresu.

  • Arko pisze:

    Witam! Mam pytanie do Karola. Czy Prezentowane urządzenie można włączyć zdalnie przy pomocy aplikacji? Czy można przyrządzić napój nie wstając rano łóżka Z pominięciem wstępnego płukania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych