Dostępność Kuchenek Indukcyjnych

Dodany 30 kwietnia 2016
5 komentarzy

Czy kuchenki indukcyjne to dobre rozwiązanie dla niewidomego? Na takie pytanie w rozmowie z Alicją Witek starają się odpowiedzieć Marzena Vasylyk i Michał Dziwisz.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Sławomir Nowak pisze:

  Witam, od niedawna jestem użytkownikiem płyty indukcyjnej firmy Electrolux.Płyta wygląda bardzo podobnie do opisanych w podkaście. Mam tylko jedną wskazówkę dla innych Użytkowników a mianowicie aby płytę utrzymać w czystości i rzadziej ją czyścić można podGarnek patelnię lub inne naczynie w którym gotujemy podłożyć listek ręcznika papierowego.W ten sposób rzadziej czyścimy naszą płytę i utrzymujemy ją w czystości.Sam fakt że ręcznik papierowy po zakończonym gotowaniu wygląda prawie tak samo jak przed jego rozpoczęciem świadczy że sama płyta w trakcie gotowania nagrzewa się bardzo nieznacznie. Pozdrawiam i życzę miłych przygód kulinarnych.

 • Ala Witek pisze:

  To interesujące. Mam jednak takie pytanie, czy podkładanie pod garnki ręcznika, nie powoduje zakłuceń w przewodnictwie, a co za tym idzie, nie wpływa ujemnie na wydajność płyty, np. na czas gotowania? Pozdrawiam.

  • Marzena Luks-Vasylyk pisze:

   Papierowy ręcznik nie wpływa na jakość pracy kuchenki, ponieważ fale indukcyjne doskonale radzą sobie z przechodzeniem przez papier. Natomiast z przygotowaniem potraw z olejem może być problem. Olej nagrzewa się do bardzo wysokich temperatur i boję się, że taki papierek może się zapalić. Ja na wszelki wypadek nie podkładam niczego. Wystarczy po zakończeniu pracy przetrzeć kuchenkę szmatką z odrobiną detergentu a potem wody i kuchenka czyściutka. Pozdrawiam Marzena

 • Dzień dobry czy jest lista ów, w których te kuchenki można zakupić chodzi mi oto, czy to są jakieś specjalne sklepy do tego przeznaczone i ile taka kuchenka kosztuje? Za odpowiedź z góry dziękuję. Pozdrawiamsklep

 • tomecki pisze:

  Rozglądając się za kuchenkami zauważyłem, że 99% wyposarzona jest wyłącznie w panel dotykowy. Jedynym miejscem, gdzie widziałem jedną czy dwie kuchenki z pokrętłami to sklep morele.net.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych