Zeitgeist – the talking Timemachine

Dodany 17 września 2015
2 komentarze

Robert Łabędzki przedstawia możliwości mówiącego zegara produkcji firmy CareTec.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • wredny pisze:

    ta zmęczona pani odpowiada za język
    Polski we wszystkich produktach tej firmy wagach, kalkulatorach itp
    sample są chyba dobierane tak żeby mniej więcej pasowało kare tek ma w nosie składnie polską.

  • Przemek pisze:

    Witam, ja tutaj do pana łabędzkiego mam takie pytanie informacje a propos zegara ale może niekoniecznie tego co really Giej sta otóż chodziło mi o ten na zegarek a tomik radio clock który wcześniej Pan prezentował i informował Pan że jest on dostępny na stronie Kobol Dach. Otóż w żaden sposób nie mogę go tam namierzyć. Może ma Pan jakieś informacje na Temat gdzie i w którym miejscu można go tam znaleźć. Znalazłem bez kłopotu ten zegarek na ręczny i faktycznie kosztuje on tyle ile Pan wspominał. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych