TyfloPrzegląd Odcinek nr 231

Dodany 14 maja 2024
7 komentarzy

Chcieliśmy być na żywo, na prawdę! Skoro jednak fatalne warunki internetowe nam to uniemożliwiły, ostatni odcinek nagraliśmy dla Was. W prawdzie tym razem mamy mniej Waszych wypowiedzi, ale informacji od nas jest całkiem sporo, choć nie wszystkie pozytywne jak np. te dotyczące zmian w aplikacji Sonos. Z weselszych wieści, mamy dla Was relację z festiwalu imienia Ludwika Brajla, kilka nowości dotyczących gier, propozycję ciekawej aplikacji kalendarzowej i informację o tym, że Honda produkuje nie tylko samochody, ale ma też coś dla nas. Zainteresowani? zapraszamy do słuchania, bo w środku jak zawsze jeszcze więcej ciekawych treści.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych