Książki DAISY W Czytaku Plus C

Dodany 9 maja 2024
1 komentarz

Kilka miesięcy temu zajmowaliśmy się już tym urządzeniem, niestety, w trakcie audycji nie byliśmy w stanie odtworzyć książki w formacie DAISY. Tym razem sztuka ta udaje się Michałowi Brajerowi.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Dziękujemy za uzupełnienie informacji o odtwarzaniu Daisy w Czytaku Plus i za wszystkie uwagi w obu podcastach o Czytaku. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony http://www.czytak.com.pl gdzie znajdziecie aktualne informacje i wszelkie nowości związane z naszym Czytakiem.
    Z najlepszymi życzeniami
    Krzysztof Teśniarz
    przedstawiciel producenta Czytaka i stały słuchacz Tyflopodcastu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych