Monitory Brajlowskie

Dodany 19 czerwca 2013
2 komentarze

O tzw. Linijkach brajlowskich na antenie TyfloRadia rozmawiają Michał Kasperczak i Robert Hetzyg

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Monitory Brajlowskie

Ten podcast był pobierany 3606 razy

Komentarze

 • Pawel pisze:

  Witam.
  Bardzo przegladowa i dyplomatyczna audycja – dzieki.
  Male sprostowanie chociaz nie wiele wnoszace. Braillint BI 32 czy wiekszy nie jest produktem od Baum’a. Humanware ma wslanego producenta w Chinach. I chociaz jest to teraz tak naprawde produkt chinski to jakosc Braille pozostaje raczej bez zarzutu.
  Odnosnie Active Braille. Nie bardzo rozumiem podkreslanie roli dogodnosci tego urzadzenia dla instruktora Braille’a a nie korzysci dla faktycznego uzytkownika. Osobiscie uwazam, ze jesli producent tak bardzo przejmuje sie propagowaniem Braille to powinien wymyslac patenty, ktore obnizaly by ceny takich urzadzen, a nie podbijaly je w gore bez tak naprawde sensownego uzasadnienia.
  Powstrzymam sie od komentarzy na temat BraillePen i pozwole sobie jedynie powiedziec, ze nie trudno moze jest zdobyc rynek amerykanski oferujac najtanszy monitor Braille’owski, ale sztuka polega raczej na utrzymaniu sie na tym rynku. Klient nie moze czekac miesiacami na naprawe. Pozwalam sobie na ta uwage, bo bardzo chcialbym zeby teraz juz polski produkt zainstalowal sie na tutejszym rynku.
  Jeszcze raz dzieki za sympatyczny program.

 • Janusz Rutkiewicz pisze:

  Niepoprawna cena „focus” w wersji 14 i para z iphone bo jest to porównywalna cena z tym co stanowi braillle pen z iphone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych