Krótkofalarstwo W Dobie Cyfrowej

Dodany 2 stycznia 2024
4 komentarze

O systemach łączności cyfrowej i dostępności sprzętu UKF dla niewidomych opowiada Paweł Pluszczyk.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Tomek Zatorski pisze:

  Pawle, pytanie, 1 zacznę od podziękowania ci za ten podcast bo o tych systemach nie słyszałem,a ponad to, czy mogę ten podcast udostępnić na swoim fb i tym, których to zainteredsuje?
  Pozdrawiam

 • Tomek Zatorski pisze:

  Po pierwsze pojawiła się w jednym słowie literówka, za co przepraszam, ale dziś mam rzut mojej choroby jelit i ręce mi drżą jak przy parkinsonie, to niestety taka przypadłość ludzi chorujących na jelita i nerwicę, a z krótkofalarstwem nie mam na chwilę po za klubami styczności i dlatego moja niewiedza, co nie zmienia faktu, że Paweł zrobił naprawdę świetną audycję, pozdrawiam iżyczę wszystkim najlepszego w nowym roku.

 • Paweł Pluszczyk pisze:

  Cieszę się Tomaszu, że się podobało. Jeśli chociaż jedna osoba ma jakąś satysfakcję i coś jej się rozjaśni, to już jest dużo. A wiem, że radiowymi tematami wbrew pozorom interesuje się wiele osób. Można by pewnie powiedzieć więcej i nagrać więcej podcastów na te tematy i pewnie nawet byliby chętni na słuchanie, ale cóż obowiązki domowe i zawodowe na to nie pozwalają. Jeśli już znajdzie się czas, wolę go spędzić z żoną i dzieciakami. Ale myślę, że jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa w tych tematach. Więc jak tu zostało napisane udostępniaj, dziel się i niech to służy wszystkim wokół.
  73

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych