Kasprzak m-531S

Dodany 19 grudnia 2017
1 komentarz

Kolejny magnetofon polskiej produkcji omawia Kamil Kaczyński.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Kasprzak m-531S

Ten podcast był pobierany 2929 razy

Komentarze

  • Michuu pisze:

    Ja na normal jak i na dolbyb w tym decku nie słyszę żadnej różnicy, pewnie dlatego że głowica jak i mechanika są w nieciekawym stanie. Co do współpracy z kasetami hromowymi- raczej im chodziło o samo odtwarzanie. W latach 70 po za producentami nikt nie wiedział co to taśma hromowa. Wtedy w Polsce dopiero zaczęły pojawiać się kasety. Żelazowe było ciężko dostać a o hromówkach nikomu nawet się nie śniło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych