Google Chromecast v2

Dodany 21 marca 2018
13 komentarzy

Chromecast to niewielkie urządzenie, podłączane do naszego telewizora, pozwalające na wyświetlanie różnego rodzaju multimediów na dużym ekranie. Możliwości Chromecasta w poprawionej, drugiej wersji opisuje Patryk Doering.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Google Chromecast v2

Ten podcast był pobierany 5367 razy

Komentarze

 • Tomasz Cichy pisze:

  Patryk, super zrealizowany podcast! Czekam na cykliczne takie nagrania.. Pozdrawiam!

 • Grzegorz 76 pisze:

  Patryku za podcast sześć,wszystko jasne.Jedyne co mnie zaciekawiło,dlaczego na początku nie przedstawiłeś się bo nie wiadomo z kim mamy przyjemność dopiero na samym końcu.A tak to ok gratulacje

 • Dzięki Tomku, dziękuję Grzegorzu . Bardziej spodziewałem się pacnięć. I tu całkiem przyjemne rozczarowanie :).

  Co do welcome, to mam nadzieję, że taka forma nie jest rażąco niepoprawna. W opisie podcastu jest dostępna informacja kogo głos w nim słychać. A na końcu dokumentu jest głosowy podpis autora.

  Dalszy ciąg nastąpi 🙂

  Pozdrawiam słonecznie

 • Fałszywiec pisze:

  Patryku po co ta fałszywa skromność, że spodziewałeś się pacnięć? Jesteś zarozumiały i to jest nie potrzebne:) Co do podcastu całkiem ok, merytoryczny itp., chociaż…. jak dla mnie to była taka pokazówka, połączenie wiedzy, profesjonalizmu i dzieciniarstwa. Gdyby było bez tych newsów, bez tej mega ochoty do zrobienia tego show, to byłoby super.

  • Takich komentarzy się spodziewałem :-D. No i teraz jest OK! Dzięki za opinie, chociaż szkoda, że brakło zuchwałości by się podpisać. Bardziej cenię tego typu krytykę. Tak chciałem by było ciekawie, bez przynudzania :), profesjonalnie zmontowane etc, czegoś jednak jeszcze brakuje. Pracuję nad tym. Bawi mnie nagrywanie podcastów i cieszę się, że to widać. Nie zabijajmy w sobie dziecka, życie ma wówczas znacznie więcej barw :).

   „Dojrzałość męska – znaczy to tyle co odkryć w sobie ponownie tę powagę, którą się miało przy zabawie jako dziecko.”
   Autor: Fryderyk Nietzsche

   Pozdrawiam, kolejne show w drodze .

 • Mateusz Bobruś pisze:

  Hej Patryku!
  Nie ma co się przejmować ludźmi, którzy wiecznie jedyne, co potrafią robić w życiu, to tylko i wyłącznie narzekać, a samemu, żeby coś pokazać, to nie łaska. Piszę tak, bo widzę, że osoby niewidome w większości, to zwyczajni malkontenci, zresztą taką postawę znam jeszcze z Typhlos. Osobiście ztąd się już wypisałem, bo szkoda mi po prostu czasu na czytanie tego typu postów ziejących w dużej mierze żółcią. Patryku, gratuluję, bo takiego podcastu jeszcze nie było, a twoje poczucie humoru i niecodzienne podejście do życia znam jeszcze z dawnego Klango. Oby więcej takich podcastów.
  3maj się.

  • Mateusz Bobruś pisze:

   Odpowiadając jeszcze na komentarz użytkownika fałszywiec:
   Drogi Fałszywcu, więcej dystansu do siebie, szkoda, że się nie przedstawiłeś z imienia i nazwiska.
   PS: Gdzie mogę znaleźć przycisk edytuj komentarz, lub coś w tym stylu?

 • Janusz Boczar pisze:

  Moje gratulacje Patryku. W pełni profesjonalny podcast. z niecierpliwością czekam na następne, a komentarzami typu fauszywca nie przejmuj się

 • niekiedy słucham podkastów pisze:

  To brzmi jak nieudolnie naśladowana reklamówka lidla czy innego kauflanda. Wszystko wskazuje na to, że autor zachwycony swoim dziełem 🙁

 • $playername pisze:

  @fałszywiec
  Ja nie wiem, gdzie, w któym miejscu podcastu widać zarozumiałość autora? Nie znam człowieka osobiście, ale jeżeli nie widać danych przez ciebie cech w podcaście, to proszę, odpuść sobie.

 • Dash pisze:

  Tak jak pisałem w komentarzu na Twoim blogu, podcast fajny, widać tą chęć do nagrywania i przekazujesz informacje w fajny sposób, wiedząc jak zainteresować odbiorce. 🙂 Czekam na więcej.

 • wredny pisze:

  sorry ale nie odpowiada mi ten styl o czym obszerniej na pisałem na typhlos to tyle ode mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych