AfterShokz Aeropex

Dodany 26 września 2019
4 komentarze

Robert Łabędzki opisuje te słuchawki z przewodnictwem kostnym.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: AfterShokz Aeropex

Ten podcast był pobierany 4414 razy

Komentarze

 • Artur pisze:

  Witam. Bardzo dziękuję za tę audycję. Jako posiadacz słuchawek blue2 i trex titanium, dowiedziałem się o jeszcze innych modelach tej firmy. Z moich doświadczeń z modelem Blue2, wynika że ten model praktyczniepoza serwisem firmowym nie jest możliwy do naprawienia. Nie da się w żaden sposób połączyć(skleić) słuchawek jeśli będzie taka potrzeba przy ich naprawie. Czyli żadna wymiana akumulatorków, głośniczków nie wchodzi w grę. MOżna te słuchawki rozkleić, ale połączyć z powrotem jest prawie niemożliwe. Wszystkie serwisy elektroniczne do których się zwracałem o pomoc w tej sprawie po przyjżeniu się słuchawkom rezygnowały z prób naprawy. Przypuszczam, bo jeszcze pewności nie mam że przy Trex titanium byłoby podobnie. Uważam jednak że same słuchawki dla nas niewidomych tak jak powiedzieli twórcy podcastu są wręcz nieodzowne.

 • Kazimierz pisze:

  kupiłem słuchawki po aktualizacji ayo SA trzy naście nie potrafię odnaleźć odbierania automatycznego na słuchawki bo to nie mogę znaleźć tego za Boga może mi Pan powie gdzie to szukać

 • Kazimierz pisze:

  chodzi o odbieranie połączeń telefonicznych Kazimierz to znowu ja

 • Artur pisze:

  Witam Pana. Jak zrozumiałem pyta pan o możliwość odbierania połączeń telefonicznych poprzez słuchawki bez konieczności używania przycisku przy lewym uchu. Jeśli tak, to nie wiem jak to można ustawić, ponieważ nigdy takiej możliwości nie brałem pod uwagę. Domniemam nie wiem czy słusznie, że można ustawić automatyczne odbieranie połączeń w iphone w ustawieniach, a wtedy być może z automatu może to się przeżucić na słuchawki. Nie jestem jednak tego pewien, bo tego nie sprawdzałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych