Universum Dynamic System hifi 2500

Dodany 22 grudnia 2017
4 komentarze

Kamil Kaczyński opisuje wygląd i możliwości tego magnetofonu.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Michuu pisze:

  Kamil- pierwsza kaseta dość zjechana i nagrana najgorzej. Już myślałem, że ten deck ma problemy z głowicą. Najlepiej nagrana hromówka typu drugiego. Pierwsza też ok, ale wydaje się jakby była nagrana na wolniejszych obrotach znaczy na szybszych- znaczy dla nieznających się w temacie- gdy nagrywamy na szybciej ustawionych obrotach dźwięk nagrywa się wolniej i odwrotnie- to tak bardzo w skrócie. Po za tym co to za muzyka? Jakiś nowoczesny jazz? Ciekawy eksperyment.

 • Michuu pisze:

  Ok- co do muzyki nie było pytania.

  • Kamil pisze:

   Istotnie w Universum mam uszkodzoną głowicę, a jeśli nie głowicę, to coś jest nie halo z generatorem prądu podkładu, czy czymś tam innym, gdyż w wielu przypadkach dokonywane na nim nagrania odbierają tak, jakby była zjechana kaseta, ale na szczęście kaset nie niszczy, tylko źle nagrywa, co do tego testu, ostatnimi czasy skopiowałem żelazową kasetę, z której zawsze prezentowałem nagrania, gdyż niniejszy magnetofon, albo Finezja, albo te baaardzo stare polskie niszczą mi kasety i w obawie o ten oryginał, który jakiś czas temu przygotowałem do prezentacji, skopiowałem dla bezpieczeństwa na drugą kasetę również żelazową, ale podczas prezentacji starych polskich magnetofonów ta kopia wielokrotnie została wciągnięta, dlatego w niniejszej prezentacji objawia się to zniszczeniami

 • Michuu pisze:

  Z tamtych po za mk125- chyba b303 był najbardziej uszkodzony. To on się wyłączał i później zaczął wciągać jeśli dobrze pamiętam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych