Go2Stop

Dodany 10 lutego 2015
5 komentarzy

Na temat dostępnej dla czytnika ekranu VoiceOver aplikacji, zawierającej wiele rozkładów jazdy polskiej komunikacji miejskiej opowiada Mieczysław Bąk.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Adrian pisze:

  Dwie uwagi.
  1. Dlaczego koledze nie zadziałało wyszukanie innych autobusów na zadanej trasie? Bo wybrał z ulubionych 304, co zawęziło mu wyniki jedynie do tej linii.
  2. Co do informacji, wcale nie trzeba trzymać w ręce. Zawsze noszę w jeansach i wszystko zależy od właściwej konfiguracji dostępności i samej aplikacji która jest fimeryczna, ale zarówno jak w spodniach nie poinforumuje tak samo i iwręce.

 • Michał Zabłocki pisze:

  Jak nazywała się aplikacja do oznajmiania pełnych godzin?

 • mojsior pisze:

  Witam.
  Co do tej pozycji gdzie sprawdzamy odjazdy autobusów na przykład w soboty czy w święta lub tygodniowo, nie trzeba wykonywać takiej gimnastyki, jak to tu opisał pan mieczysław.
  Aby sprawdzić w jakie dni jedzie określony autobus na przykład w soboty należy
  Ustawić się pokrętłem na nłówki, następnie na sówaku wybieramy pozycje soboty, tak jak to przednio zrobono w podcaście.
  Następnie nie tapiemy w ten sówak, tylko robimy gest w lewo, aby zejść kursorem z owego sówaka, następnie robimy przesunięcie palca w góre, aby wylądować na nagłówku ponad sówakiem i gotowe.\Teraz gestem w prawo juuż można czytać odjazdy autobusów w soboty, aby zmienić ponownie viewing, powtarzamy powyższe kroki.
  W razie problemów moge nagrać audioprezentacje, o tym jak to zrobić.

 • witam. aplikacja o którą chodzi to aplikacja clock ring dostępna w appstore

 • m-a-t pisze:

  Witam. U mnie aplikacja działa nawet gdy telefon leży sobie w kieszeni. Jedynym problemem jest to, że jeśli utracimy sygnał gps to wtedy aplikacja odmawia posłuszeństwa. Jakiego modelu telefonu pan używa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych