Klawiatura bezprzewodowa Apple

Dodany 29 października 2011
4 komentarze

Piotr Witek przedstawia możliwości bezprzewodowej, łączonej za pomocą technologii Bluetooth klawiatury firmy Apple. Urządzenie to może być traktowane jako zamiennik ekranu dotykowego w urządzeniach z systemem iOS i właśnie takiej funkcjonalności dotyczy niniejsza audycja.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Midzi pisze:

  Jestem już w posiadaniu opisywanej przez Piotra klawiatury i pozostaje mi tylko polubic totalnie nieintuicyjny dla użytkownika Windows układ maszynistki. Gdyby nie ten mankament, to na prawde super sprawa.

 • Piotr Witek pisze:

  Możesz się go pozbyć na rzecz układu programisty. W tym celu:
  1. Wchodzisz w Ustawienia/Ogólne/Klawiatura.
  2. Wybierasz przycisk Klawiatury Narodowe.
  3. Tam wchodzisz w Polski.
  4. I pod nagłówkiem Układ Klawiatury Sprzętowej wybierasz Polski Pro.
  Miłej zabawy z klawiaturką.

 • Midzi pisze:

  Dzięki za tę sugestię. Właśnie tak zrobiłem i już nie muszę odkrywać na nowo koła, bo pomijając fakt, że prawy alt jest o jeden klawisz dalej od spacji, to cała reszta jest standardowa.

 • fandango pisze:

  Dopiero wczoraj wysłuchałam audycji o klawiaturze – wielkie dzięki. Mam to ustrojstwoKupienie go uważam za jeden z lepszych moich pomysłów na Funia. Czyściochom polecam silikonową nakładkę na klawiaturę. Znacznie ogranicza wszędobylstwo kurzu. Jest cienka, ale robi wrażenie ciężkiej. Dobrze przylega, nie zaciera rysunku klawiszy, można spokojnie i szybko pisać nie zdejmując nakładki. Nawet w podróży może się sprawdzić, jeśli nie wrzucimy klawiatury do torby, ale włożymy ją razem z nakładką do jakiegoś woreczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych