Gra Milionerzy Dla Systemu iOS

Dodany 23 września 2015
7 komentarzy

Piotr Malicki przedstawia tę prostą grę, dzięki której możemy sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • tomek pisze:

  Witam. Takie pytanie do Piotra. W audycji mówiłeś że w appstorze po wpisaniu milionerzy jest dróga gra do pobrania. Ja gdy w appstore napisałem milionerzy to dróga aplikacja to była milionerzy jacek olchowy. Pobrałem to i po jej otwarciu załączyła mi się oryginalna muzyka z milionerów a vo nic nie gadał po mimo dotykania ekranu i robienia na nim różnych gestów. Czy to ta aplikacja jest prawidłowa? Jeżeli tak to co mam zrobić żeby ją dokładnie ustawić? Pozdrawiam. P.S. Ogólnie audycja niezła.

  • Piotrek pisze:

   Witam,
   Rzeczywiście po wpisaniu frazy milionerzy w polu wyszukiwania druga pozycja jest błędna. W tej chwili jest to pierwszy wynik wyszukiwania. Wynika to pewnie z tego, że podcast nagrywałem jakiś czas temu. Pod spodem wklejam bezpośredni link do pobrania prawidłowej gry Milionerzy.
   Milionerzy Quiz Polskie autorstwa Marco Batista
   https://appsto.re/pl/lPzl6.i
   Dziękuję za pozytywne komentarze.
   Pozdrawiam Piotrek.

   • tomek pisze:

    Witam. Spoko. jakieś 2 godziny temu pobrałem pierwszy wynik w appstor no i wszystko hula poprawnie. Ale czemu gdy za każdym razem uruchamiam milionerów to aplikacja każe mi się zalogować? Do czego to potrzebne?

    • Piotrek pisze:

     Witam,
     Z tego co wiem, to zalogowanie po prostu służy, abyś miał jakąś nazwę i aby mógł Cie ktoś znaleźć w rankingu po nazwie, którą podałeś. Nie znam innych zastosowań logowania się do tej gry.
     Pozdrawiam Piotrek.

 • Kanar pisze:

  Piotrze dobry podcast, bez zbędnej gadki, wszystko podane prosto i konkretnie.

 • Paweł Pluszczyk pisze:

  Trochę jednak szkoda, że nie ma dostępnej dla VO aplikacji z oryginalnym tłem muzycznym.

 • Piotrek2 pisze:

  Paweł- też żałuję, ale co zrobić. Audycja bardzo fajna z resztą jak to wszystkie u Piotrka. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych