Gry w odtwarzaczu Ipod Touch 4G

Dodany 9 marca 2011
7 komentarzy

Piotr Witek przedstawia kilka gier, wykorzystujących różne właściwości tego odtwarzacza.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Jacek pisze:

  Tak mi chodzi po głowie, że warto byłoby zrobić jakiś katalog dostępnych aplikacji. Taki „social network” niewidomych posiadaczy urządzeń Apple. To szczególnie ważne w wypadku aplikacji płatnych, ale grzebiąc w setkach tysięcy aplikacji trudno się w ogóle rozeznać, a trudno też testować wszystko. Ma ktoś pomysł?

 • Midzi pisze:

  Myślałem o czymś takim dokładnie wczoraj. Google wyrzuca listę dostępnych aplikacji opublikowaną na jakimś blogu, to jednak nie o to chodzi. Jeden użytkownik nie jest w stanie sprawdzić przecież wszystkiego.

 • Jacek pisze:

  Ja sam wklepałem kilka na FB, ale to też nie jest to. Potrzebujemy jakiejś prostej platformy. Trochę nas już jest:)

 • midzi pisze:

  A co myślicie o tym, żeby taką stronę postawić na wiki? Jak będę miał troche wolnego mogę nad tym przysiąść, ale pytanie, czy to dobry pomysł.

 • Jacek pisze:

  Dla mnie w porządku, ale nie wiem, jak inni. Wiki to jednak ręczna robota, a nie klikanie w checkboxy.

 • Piotr W pisze:

  Pomysł bardzo fajny. Ja także przegrzebywałem zagraniczne fora i podcasty by znaleźć jakieś fajne gry do prezentacji. Brakuje informacji o jakichkolwiek dostępnych programach. Dziwię się że na Makosferze nie ma odpowiedniej podstrony.

 • Ania pisze:

  Choć podcast przeglądam od dawna, z tym akurat odcinkiem zetknęłam się nie dawno. Przedstawiona była tam gra, polegająca na wykonywaniu różnychgestów, z coraz więkrzą prętkością. Pytanie moje brzmi: czy istnieje coś podobnego na androida? Z góry dziękóję za odp. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych