Contacts<->Excel

Dodany 25 lipca 2013
3 komentarze

O interesującej aplikacji, dla systemu iOS ułatwiającej zarządzanie kontaktami opowiada Krzysztof Wostal.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Contacts<->Excel

Ten podcast był pobierany 4289 razy

Komentarze

  • Janusz RutkiewiczJanusz Rutkiewicz pisze:

    W odniesieniu do przenoszenia kontaktów z telefonów symbianowych do iphone. Pliki *.csv możemy spokojnie edytować w excelu gdyż taki format jest możliwy do otwarcia i zapisania. W związku z tym nie musimy używać poleceń dosowskich jak to było powiedziane w audycji, a możemy te wizytówki edytować w jednym arkuszu excela i po tym zapisać je jako jeden plik z rozszerzeniem csv i przesłać mailem do iphone.

  • welka11 pisze:

    Witam czy ktoś z was wie jaka jest różnica w użytkowaniu iphone5 a iphone4 chodzi mi czym się różnią między sobą np. te dwa modele czy np. szybkością transmisji danych czy czymś jeszcze innym pozdrawiam

  • welka11 pisze:

    Witam już po twojej audycji po prezentacji aplikacji na iphone ostatecznie zdecydowałam, że kupię to wspaniałe urządzenie i przejdę na IOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych