Cyfrowy Wizjer Ezviz dp2c

Dodany 25 stycznia 2023
3 komentarze

Cyfrowy wizjer, połączony z telefonem, pozwalający na odebranie połączenia z gościem spod drzwi z drugiego końca świata? Tak, to jak najbardziej możliwe i to już od jakiegoś czasu. Jedno z takich urządzeń trafiło w ręce Krzysztofa Bruzdy, który prezentuje jego możliwości i dzieli się wrażeniami związanymi z jego dostępnością.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Cyfrowy Wizjer Ezviz dp2c

Ten podcast był pobierany 2884 razy

Komentarze

 • Peter pisze:

  witam
  w audycji była mowa o parowaniu wizjera z telefonem
  a co wtedy gdy jakiś znajomy sobie zeskanuje własnym telefonem kod qr?
  wtedy mamy jakieś powiadomienie?

 • Djkrissu pisze:

  W pierwszej kolejności odniosę się do pytania. A zatem, Nawet jeśli zeskanuje kod to i tak nic nie zrobi, dopóki nie dodamy jego maila do naszego konta. Judasz jest przypisany do jednego konta. To jest jest tak samo jak z blue tothem. Jeśli mamy już nasze urządzenie sparowane z jednym innym ujrządzeniem,to nie sparujemy go z drugim jednocześnie. Po to jest opcja dodawania maili gości. I to tyle jak chodzi o pytanie, które tutaj wisi od jakiegoś czasu. A teraz słówko do Romana. Drogi Romanie. Ja prócz podcastu, mam jeszcze swoje życie, ale jeśli mówię, że odpowiem na pytania, to odpowiem. Wszystko w swoim czasie. Dobrze byłoby uzbroić się w cierpliwość.

 • djkrissu pisze:

  Jeśli zaś chodzi o pytanie Romanna. Proponuję przesłuchać podcast jeszcze raz, ale tym razem dokładniej. W audycji, pokazuję, opcję o której mowa w pytaniu. Od tego mamy telefon i aplikację do obsługi judasza, żeby nie trzeba było odbierać połączenia z judasza skoro jesteśmy w domu. Byłoby to nielogiczne, ponieważ, skoro już ruszyliśmy się do tych drzwi, prościej jest je otworzyć i na własne oczy/uszy przekonać się kto za nimi stoi czyż nie? A jeśli nie ma nas w domu, to jasnym jest, że komunikujemy się z osobą za drzwiami, przy pomocy tej aplikacji. W podcaście jest to dokładnie wyjaśnione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych