Aplikacje Biblijne w Systemie iOS

Dodany 30 września 2022
4 komentarze

Tomasz Matczak prezentuje kilka aplikacji, dzięki którym Biblia staje się łatwo dostępna z poziomu iPhone’a

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Dawid pisze:

  Hej, wielkie dzięki za ten podcast. W końcu coś takiego się pojawiło, bo mimo wszystko trochę nas wierzących w śród niewidomych jest.

  • Tomek Matczak pisze:

   Cieszę się, że podcast komuś się przydał. W appstore jest więcej aplikacji o tematyce religijnej. Przeglądałem kilka, choć osobiście nie korzystam z innych, choć jeśli zajdzie potrzeba i uzyskam zgodę kierownictwa portalu, to mogę niektóre przybliżyć.

 • dawid pisze:

  Bardzo proszę pana prowadzącego o kontakt mailowy, bo mam kilka pytań.
  [email protected]

 • wredny pisze:

  jako skromny Katolik używam aplikacji Pismo święte pl i nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba ,za to przydałoby mi się coś solidnego na Windows 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych