Zdrowe Żywienie

Dodany 30 października 2018
5 komentarzy

Tym razem coś dla podniebienia. O swojej kulinarnej pasji w rozmowie z Wiesławą Stolarczyk opowiada Jolanta Lewandowska.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Zdrowe Żywienie

Ten podcast był pobierany 6929 razy

Komentarze

 • Seweryn pisze:

  Nie zaleca się szybkiego odchudzania, gdyż może dojść do ubytku nie tłuszczu, ale tkanki mięśniowej. W efekcie dochodzi co prawda do szybkiego chudnięcia, ale najczęściej kończy się to ponownym łatwym tyciem.Jak coś to zmieniać nawyki np. gotować duzo na parze.

 • Joanna pisze:

  Osobiście jestem przeciwniczką ostrych diet. Ja schudłam po zmianie sposobu odżywiania , a raczej po sposobie przygotowywania posiłków. Kupiłam garnki z możliwością gotowani na parze , wystarczyło 2 miesiące a moja sylwetka wyraźnie szczupleje. Widzę to po ciuchach.

 • Tośka pisze:

  Ja przeszłam na posiłki gotowane na parze , raczej z powodu zdrowia a nie nadwagi. Długo sie wahałam ale wreszcie kupiłam zestaw do gotowania wieżowego poniewaz można w nim gotować na parze lub tradycyjnie a ja nie byłam pewna czy parowane posiłki zasmakują rodzinie.

 • Ajna Nowak pisze:

  Żeby to jeszcze był mój telewizor… Ogólnie oglądam telewizję raczej rzadko. Tylko w ostatnim tygodniu się to zmieniło. Wiadomo co się stało, TV włączone cały dzień, to ja i się przyłączyłem.

 • Luiza pisze:

  Supcio, dzięki za podcast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych