Naczynia Filtrujące

Dodany 11 lutego 2022
1 komentarz

O przydatności i wyglądzie butelek i dzbanków filtrujących rozmawiają Julita Bartosiak i Michał Dziwisz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Naczynia Filtrujące

Ten podcast był pobierany 2955 razy

Komentarze

 • stefan pisze:

  Brita ma dwa rodzaje butelki filtrującej:
  1. Fill & Go Vital
  Twarda, prezentowana przez Julitę.
  2. Fill & Go Active
  Ta jest miękka, można ją ścisnąć i tym pomóc sobie w piciu. Ustnik jest pod zdejmowaną pokrywką, która nie jest połączona z butelką, tak jak jest to w twardej. Ponadto ma jeszcze taki gumowy uchwyt, pętelkę, do której można włożyć palec, podpiąć karabińczykiem do plecaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych