Zelmer 987.80

Dodany 17 września 2017
2 komentarze

O nowej wersji tego przydatnego w kuchni urządzenia Alicja Witek rozmawia z Dorotą i Tomaszem Bileckimi.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Zelmer 987.80

Ten podcast był pobierany 5721 razy

Komentarze

 • marzena pisze:

  Hej hej.
  Mam taki młynek do maszynki zelmera od dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolona.
  żeby nic się nie sypało na boki podstawiam pod młynek wyższe pudełko ważne musi być kwadratowe nie okrągłe. Przysuwam na styk do modułu głównego i podczas mielenia trzymam, bo wibracje lubią go odsunąć.
  Spróbójcie i zapomnicie o kawie mielonej.
  Serdecznie pozdrawiam.

 • Małgosia pisze:

  Witajcie.
  Jestem w posiadaniu maszynki Zelmera z szatkownicą od wielu lat. Dzięki Waszej audycji dowiedziałam się o kostkarce do warzyw, którą właśnie kupiłam i jestem po pierwszym teście. Jak dla mnie świetna sprawa. Tylko przy myciu trzeba uważać, żeby się nie pocharatać.
  Pozdrawiam – Małgosia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych