Czy Matia to rzeczywiście sztuczne oko?

Dodany 3 sierpnia 2016
6 komentarzy

Gościem Magdaleny Rutkowskiej był Petros Psyllos, który opowiadał o urządzeniu Matia, oraz innych swoich projektach badawczych.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Witam,
  Ciekawy człowiek, z chęcią potestowałbym taki „sygnet” oraz ten moduł wizyjny. Nasuwa mi się tylko jedna myśl. Co do tworzenia bazy POI to trochę wywarzanie odtwartych drzwi, mamy w końcu bazy z LS oraz OSM, myślę że szybciej będzie zaimplementować istniejące bazy danych niż tworzyć nowe.
  {Pozdrawiam

 • Jarosław Węglorz pisze:

  Odniosłem wrażenie, że słuchacze dzwoniący w trakcie trwania audycji nie słuchali jej ze zrozumieniem, albo nie słuchali od samego jej początku. Jeśli to drugie, to nie rozumiem po co w ogóle zabierali głos w rozmowie.

 • Dzień dobry mi się audycja podobała lubie takie nowinki technologiczne.
  Mam następujące pytanie jestem osobą głuchoniewidom, czyli mam ruwnoczesne uszkodzenie wzroku i słuchu i chodzi mi oto, czy takie urządzenie zamiast słuchawki, której nie jestem wstanie włiożyć do ucha, ponieważ mam aparaty słuchowe i w trakcie chodzenia po mieście dezorientowało by mnie to jakbym musiała jeden aprat wyciągnąć czy istnieje takie rozwiązanie w przyszłości tego urządzenia żeby się łączyło z aparatem słuchowym.
  A czy można prosić o napisanie adresu strony internetowej, ponieważ jestem zainteresowana testami tego urządzenia.
  Pozdrawiam

 • Tevz chciał bym tego potestować i nawet kupić, bo lubie takie nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych