Zakupy w Alma 24 w systemie iOS

Dodany 31 marca 2015
2 komentarze

O zakupach na stronie internetowej tego sklepu przy użyciu czytnika ekranu VoiceOver opowiada Alicja Witek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • m-a-t pisze:

  Witam serdecznie. Audycja ciekawa i oczywiście bardzo przydatna.
  Mam jednak kilka uwag:
  – radziłbym samego iPada zrobić głośniej, ponieważ dźwięk jest zbyt cichy i czasem słowa voice over są słabo słyszalne
  – korzysta Pani z mikrofonu stereo, to super, jednakże zdarzają się sytuację gdy obróci Pani głowę na chwilę, albo pochyli się i to jest bardzo słyszalne i lekko drażniące.

 • Alicja Witek pisze:

  Bardzo dziękuję za uwagi i przepraszam za niedogodności. Następnym razem postaram się je wyeliminować. Pierwszy raz przygotowywałam podcast z iPadem i niestety zabrakło mi chyba doświadczenia. Cieszę się jednak, że podcast okazał się ciekawy i obiecuję poprawę jakości w kolejnych. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych